Crema masca de fata pentru noapte miraculum vitamina c -asta plankton 1buc VITAMINA C-ASTA PLANKTON

Producator: MIRACULUM
Brand: VITAMINA C-ASTA PLANKTON
Forma prezentare: crema, 1 buc
Pret vechi: 48.20 lei
- 13%
Pret remediu.ro:
41.93 lei
LA COMANDA
Acest produs poate avea intarzieri la livrare.
TVA: 19% inclus
Cantitate:
4 punct(e) de fidelitate
0765 68 17 17 plata card suplimente

Parerile clientilor

Nu exista nicio parere despre acest produs.

Produse nou intrate in stoc

Baton cu ovaz, merisor si ciocolata 60gr AMBROZIA
60gr AMBROZIA

0.00 lei
Piscoturi vegane cu cacao 150gr AMBROZIA
150gr AMBROZIA

0.00 lei
Crema masca de fata pentru noapte miraculum vitamina c -asta plankton de la VITAMINA C-ASTA PLANKTON are un gramaj de 1ml si este comercializat in magazinul Remediu la pretul de 48.20 lei. Forma lui de prezentare este crema, face parte din categoria si contine . Caracteristicile tehnice/prospectul/informatiile despre Crema masca de fata pentru noapte miraculum vitamina c -asta plankton 1ml prezentate pe site pot contine mici inadvertente. Pentru mai multe detalii despre acest produs sau alte produse de la VITAMINA C-ASTA PLANKTON ne puteti contacta telefonic la 0765.68.17.17.