Lotiune tonica miraculum vitamina c-asta plankton 1buc VITAMINA C-ASTA PLANKTON

Producator: MIRACULUM
Brand: VITAMINA C-ASTA PLANKTON
Forma prezentare: lichid, 1 buc
Pret vechi: 39.27 lei
- 8%
Pret remediu.ro:
36.13 lei
LA COMANDA
Acest produs poate avea intarzieri la livrare.
TVA: 19% inclus
Cantitate:
3 punct(e) de fidelitate
0765 68 17 17 plata card suplimente

Parerile clientilor

Nu exista nicio parere despre acest produs.

Produse nou intrate in stoc

30+10tbl DOPPEL HERZ

35.32 lei

1buc JOKO

46.65 lei

1buc JOKO

46.65 lei
Lotiune tonica miraculum vitamina c-asta plankton de la VITAMINA C-ASTA PLANKTON are un gramaj de 1ml si este comercializat in magazinul Remediu la pretul de 39.27 lei. Forma lui de prezentare este lichid, face parte din categoria si contine . Caracteristicile tehnice/prospectul/informatiile despre Lotiune tonica miraculum vitamina c-asta plankton 1ml prezentate pe site pot contine mici inadvertente. Pentru mai multe detalii despre acest produs sau alte produse de la VITAMINA C-ASTA PLANKTON ne puteti contacta telefonic la 0765.68.17.17.