Ser iluminator de ochi miraculum vitamina c-asta plankton 1buc VITAMINA C-ASTA PLANKTON

Producator: MIRACULUM
Brand: VITAMINA C-ASTA PLANKTON
Forma prezentare: lichid, 1 buc
Pret magazine: 41.06 lei
Pret remediu.ro:
35.70 lei
LA COMANDA
Acest produs poate avea intarzieri la livrare.
TVA: 19% inclus
Cantitate:
3 punct(e) de fidelitate
0765 68 17 17

Parerile clientilor

Nu exista nicio parere despre acest produs.

Produse nou intrate in stoc

 Bio-caroten+e  60cps PHARMA NORD
60cps PHARMA NORD

48.00 lei
Calciu+ vitamina d3 90tbl COSMOPHARM
90tbl COSMOPHARM

49.18 lei
Vitamina d3 4000 ui 90cps COSMOPHARM
90cps COSMOPHARM

41.61 lei
Ser iluminator de ochi miraculum vitamina c-asta plankton de la VITAMINA C-ASTA PLANKTON are un gramaj de 1ml si este comercializat in magazinul Remediu la pretul de 35.70 lei. Forma lui de prezentare este lichid, face parte din categoria si contine . Caracteristicile tehnice/prospectul/informatiile despre Ser iluminator de ochi miraculum vitamina c-asta plankton 1ml prezentate pe site pot contine mici inadvertente. Pentru mai multe detalii despre acest produs sau alte produse de la VITAMINA C-ASTA PLANKTON ne puteti contacta telefonic la 0765.68.17.17.